Lifting i Laminacja Rzęs Gliwice

W salonie kosmetycznym w Gliwicach oferuję między innymi profesjonalny zabieg liftingu i laminacji rzęs. Gliwice to miasto, gdzie zabieg służy podniesieniu i podkręceniu rzęs w taki sposób, aby nadać wyrazisty wygląd spojrzeniu. Efekt jest całkiem naturalny i dostosowany do typu urody każdej klientki. W dodatku zabieg nie jest inwazyjny, dlatego nie wpływa na podrażnienie okolic oczu. Lifting i laminacja rzęs w Gliwicach to zabieg skierowany przede wszystkim do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich naturalnych rzęs, a tusze nie poprawiają ich wyglądu w odpowiedni sposób. Niestety nie każda kobieta została obdarzona przez naturę w gęste, podkręcone rzęsy – czasem są one rzadkie, cienkie lub nie rosną w prostej linii. Metoda liftingu i laminacji rzęs w Gliwicach pozwala na poprawę ich wyglądu. Efekt jest trwały i bardzo naturalny.

Na czym polega zabieg liftingu i laminacji rzęs w Gliwicach?

Podczas zabiegu liftingu (Gliwice) rzęsy zawijane są na mały, silikonowy wałeczek, a następnie nakładany jest na nie specjalny preparat – w ten sposób rzęsy zostają podniesione i podkręcone. Kolejnym krokiem jest wykonanie laminacji rzęs (Gliwice), czyli nałożenia na nie bogatej w wartościowe składniki odżywki – olejku keratynowego – która wzmacnia kondycję rzęs i wpływa pozytywnie na ich strukturę wewnętrzną dzięki zawartym w sobie proteinom zbóż, soi i keratyny. Zabieg laminacji rzęs w Gliwicach wpływa na odpowiednie nawilżenie rzęs oraz ich odbudowę wewnętrzną. Sprawia to, że rzęsy są podkręcone, pogrubione i mają lepszy koloryt. Efekt liftingu oraz laminacji rzęs w Gliwicach utrzymuje się od miesiąca do dwóch i można w tym czasie wykonywać dodatkowy makijaż oczu, a także bez problemu zmywać go preparatami przeznaczonymi do demakijażu.

Dlaczego warto zdecydować się na lifting rzęs w Gliwicach?

Lifting i laminacja rzęs Gliwice to doskonały sposób na to, aby bezinwazyjnie, bezpiecznie i szybko zmienić wygląd oprawy oczu, a przy tym zachować naturalność. Subtelny efekt sprawia, że spojrzenie jest mocniejsze i bardziej zalotne, ale nie dominuje ono na całej twarzy. Ważne jest również to, że podkręcone i odżywione rzęsy można nadal malować, dzięki czemu wciąż możesz wykonywać makijaż, w którym czujesz się najlepiej. Zapraszamy do salonu kosmetycznego w Gliwicach – nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza to podstawa osiągnięcia pożądanych rezultatów, a indywidualne podejście sprawia, że potrafimy wydobyć walory urody każdej kobiety – zapraszamy do kontaktu. Lifting i laminacja rzęs w Gliwicach wykonujemy profesjonalnie, bezpiecznie i w przyjemnej atmosferze.