Lifting i laminacja rzęs Zabrze

Jedną z naszych usług w salonie kosmetycznym jest wykonywanie liftingu i laminacji rzęs. Zabrze to jedno z okolicznych miast, z których często przyjeżdżają do nas klientki. Oferujemy profesjonalny zabieg liftingu oraz laminacji rzęs (Zabrze), który skierowany jest przede wszystkim do kobiet, które w sposób delikatny i nieinwazyjny chcą poprawić wygląd swoich naturalnych rzęs. Jest to szczególnie korzystne, jeśli Twoje naturalne rzęsy są rzadkie, cienkie, trudno podkręcić je tuszem albo zalotką lub nie rosną w prostej linii. Zabieg ten ma na celu wyraźne podkręcenie i odżywienie naturalnych rzęs. Efekt liftingu i laminacji rzęs (Zabrze) jest trwały i wykonuje się go na naturalnych rzęsach klientki, dzięki czemu pasuje do każdego typu urody. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług klientki z Zabrza.

Lifting i laminacja rzęs – Zabrze – na czym polega zabieg?

Po dokładnym oczyszczeniu okolic oczu należy zawinąć rzęsy na mały silikonowy wałeczek, po czym nałożyć na nie specjalistyczny preparat liftingujący, który podnosi i podkręca rzęsy, nadając im naturalnej zalotności. Następnie przechodzimy do laminacji rzęs, która polega na nałożeniu na nie olejku keratynowego, czyli nasyconego preparatu bogatego w składniki odżywcze, takie jak proteiny zbóż, soja i keratyna, które odbudowują je od wewnątrz i wpływają na wzmocnienie ich kondycji oraz wewnętrznej struktury. Zabieg liftingu rzęs w Zabrzu to doskonały sposób na uwodzicielskie podkręcenie ich, natomiast laminacja wpływa na ich nawilżenie i odżywienie, zapewniając efekt podkręconych, podniesionych i pogrubionych rzęs. Zabiegi wpływają także na polepszenie ich kolorytu. Po zabiegu rzęsy wciąż można malować, a także wykonywać pełny makijaż oka, z którym dobrze czujemy się na co dzień. Bez problemu można także używać kosmetyków do demakijażu. Efekty utrzymują się od miesiąca do dwóch, a sam zabieg ma atrakcyjną cenę.

Lifting rzęs – Zabrze – laminacja rzęs – dlaczego warto się zdecydować na zabieg?

Przede wszystkim zabieg liftingu i laminacji rzęs (Zabrze) to bardzo komfortowe rozwiązanie, jeśli brakuje Ci czasu na wykonanie makijażu – efekt jest na tyle widoczny, że nie musisz już dodatkowo ich malować, choć oczywiście możesz. Dodatkowo zabieg zapewnia bardzo naturalny efekt, dostosowany do typu urody i nie nadmiernie wyrazisty, dlatego pozwala udoskonalić nieco naturalny wygląd i wydobyć walory urody bezinwazyjnie i w bezpieczny sposób. Jest to dobre rozwiązanie dla kobiet, które nie chcą bardzo ingerować w swoje naturalne piękno, a jedynie poprawić nieco wygląd oprawy oczu lub odżywić rzęsy. Zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach klientki z Zabrza – lifting i laminacja rzęs zapewnią Ci piękne spojrzenie!