Lifting i laminacja rzęs w Katowicach

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs. Zapraszamy do skorzystania z usług salonu Panie z Katowic, Gliwic i okolic!

Mieszkasz w Katowicach lub w okolicy? Przyjdź na lifting rzęs!

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

Na czym polega laminacja rzęs?

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Co po zabiegu ?

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż. Demakijaż również może odbywać się w ten sam sposób i za pomocą tych samych kosmetyków – nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak unikać pocierania oczu czy moczenia ich (np. podczas kąpieli w basenie czy morzu bez specjalnych okularków) – chociaż przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Przeciwwskazania

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem. Są to przede wszystkim infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie) ale też choroby przewlekłe. Dlatego przed planowanym zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem.

Dlaczego warto przyjść na lifting i laminację rzęs do mojego salonu?

Laminacja i lifting rzęs dla klientek z Katowic i okolic to strzał w dziesiątkę! Zawsze korzystam wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Dzięki temu jestem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi zdobyć wiedzę i umiejętności, by podołać najbardziej skomplikowanym zadaniom. Zarówno laminację, jak i lifting rzęs wykonywałam wiele razy, co przyczyniło się do zwiększenia grona moich zadowolonych klientek. Stawiam na pełen profesjonalizm, ale też indywidualne podejście, ponieważ wiem, że każda kobieta jest inna. Lifting i laminacja rzęs to doskonały sposób na subtelne podkreślenie urody. Na pewno będziesz zadowolona!

Jeżeli interesuje Cię lifting i laminacja rzęs w moim salonie w Gliwicach, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania i zaproponuję termin spotkania.