Lifting i laminacja rzęs w Katowicach

Naturalny wygląd rzęs nie zawsze zadowala kobiety, którym zależy na intensywnym, wyrazistym spojrzeniu. Rzęsy często są jasne, rzadkie i rosną w linii prostej, zamiast być gęste i zalotnie podkręcone. Nawet tusze do rzęs nie są stanie zapewnić oczekiwanego efektu. Dla kobiet, którym zależy na naturalnym, acz widocznym efekcie, poleca się nieinwazyjne i zupełnie bezpieczne zabiegi jakimi są lifting i laminacja rzęs. Zapraszamy do skorzystania z usług salonu Panie z Katowic, Gliwic i okolic!

Lifting rzęs Katowice – Przyjdź do nas!

Lifting rzęs to zabieg podniesienia i podkręcenia rzęs, który daje trwały, naturalny efekt. Polecany jest kobietom, których rzęsy rosną w linii prostej, są cienkie, rzadkie i trudno zmienić to przy pomocy zalotki i tuszu. Podczas liftingu, kosmetyczka, po oczyszczeniu i zabezpieczeniu okolic oka, zawija rzęsy na malutki, silikonowy wałeczek, po czym nakłada na włoski rzęs specjalistyczny preparat.

Laminacja rzęs Katowice – na czym polega?

Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Polega ona na nałożeniu na rzęsy wartościowej odżywki czyli olejku keratynowego. Jego bogactwa, takie jak proteiny zboża, soi i keratyny, świetnie wpłyną zarówno na zewnętrzną kondycję rzęs i jak ich strukturę wewnętrzną. Dzięki laminacji, rzęsy zostaną nawilżone i solidnie odbudowane, a dzięki temu wyraźnie podkręcone. Po zabiegu rzęsy będą widocznie uniesione, pogrubione a ich koloryt wzmocniony.

Co po zabiegu?

Efekt odżywionych i podkręconych rzęs utrzymuje się od miesiąca do dwóch. Na rzęsy po liftingu i laminacji można normalnie nakładać pełen makijaż. Demakijaż również może odbywać się w ten sam sposób i za pomocą tych samych kosmetyków – nie powinno to uszkodzić rzęs. Należy jednak unikać pocierania oczu czy moczenia ich (np. podczas kąpieli w basenie czy morzu bez specjalnych okularków) – chociaż przez pierwsze kilka dni po zabiegu.

Przeciwwskazania

Mimo tego, że zabieg liftingu i laminacji rzęs jest w stu procentach bezpieczny i nieinwazyjny, istnieją pewne przeciwwskazania przed ich wykonywaniem. Są to przede wszystkim infekcje i niedyspozycje oczu (jęczmień, zapalenia spojówek, alergie) ale też choroby przewlekłe. Dlatego przed planowanym zabiegiem warto skonsultować się z lekarzem lub kosmetologiem.

Dlaczego warto przyjść na lifting i laminację rzęs do mojego salonu e Katowicach?

Laminacja i lifting rzęs dla klientek z Katowic i okolic to strzał w dziesiątkę! Zawsze korzystam wyłącznie ze sprawdzonych produktów. Dzięki temu jestem w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi zdobyć wiedzę i umiejętności, by podołać najbardziej skomplikowanym zadaniom. Zarówno laminację, jak i lifting rzęs wykonywałam wiele razy, co przyczyniło się do zwiększenia grona moich zadowolonych klientek. Stawiam na pełen profesjonalizm, ale też indywidualne podejście, ponieważ wiem, że każda kobieta jest inna. Lifting i laminacja rzęs to doskonały sposób na subtelne podkreślenie urody. Na pewno będziesz zadowolona!

Jeżeli interesuje Cię lifting i laminacja rzęs w moim salonie w Gliwicach, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na ewentualne pytania i zaproponuję termin spotkania.