Brwi permanentne w Gliwicach

Makijaż permanentny brwi ombre w Gliwicach – modny i niezwykle naturalny efekt

Makijaż permanentny brwi ombre w Gliwicach – modny i niezwykle naturalny efekt Makijaż permanentny brwi ombre wdarł się w nasze życie przebojem i zajął w nim ważne miejsce. Obok metody włoskowej jest obecnie najbardziej popularną techniką wykonywania makijażu permanentnego. Na czym polega i co sprawia, że brwi permanentne ombre są tak popularne?

 

Mikropigmentacja brwi metodą Ombre należy do najbardziej precyzyjnych, higienicznych i bezpiecznych metod makijażu permanentnego. W ramach tej metody możesz wykonać makijaż permanentny brwi metodą cieniowania i metodą włoskową (piórkową). Metoda Long-Time-Liner pozwala wykonać również najbardziej trendy odmiany makijażu permanerntnego, m.in. makijaż ombre brwi.

Makijaż permanentny brwi ombre – brew jaśniejsza u nasady, a bardziej nasycona przy końcówce

 

Efekt OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. Pigmentacja tą techniką może być wykonana w dwóch wariantach w zależności od typu urody klientki:

  • Nasycenie w poziomie idealne dla młodych osób o mocnych typach kolorystycznych urody.
Makijaż permanentny brwi ombre
  • Nasycenie w pionie dla osób starszych, osób o delikatnej urodzie i regularnych kształtach twarzy.
Makijaż permanentny brwi ombre

Makijaż permanentny brwi ombre – zalety

  • Subtelne i naturalne odcienie brwi. Metoda ombre daje efekt delikatnej mgiełki koloru z jaśniejszą nasadą brwi i łagodnie rozproszonym pigmentem na łuku brwiowym
  • Idealny gradient koloru rozłożony jest od najjaśniejszego u nasady do najciemniejszego na końcach brwi
  • Mocniejsze podkreślenie dolnej linii łuku brwiowego z równoczesnym roztarciem koloru w górnej linii
  • Najnowszy trend, który pokochały klientki
  • Olśniewający efekt końcowy

Brwi permanentne w Gliwicach – jak wygląda zabieg?

Zabieg makijażu permanentnego brwi ombre metodą Long-Time-Liner zaczyna się od rysunku wstępnego. Linergistka na początku wyznacza nowy kształt brwi kredką kosmetyczną. Po zaakceptowaniu rysunku oraz koloru barwników przez Klientkę zaczyna się pigmentacja brwi. W zależności od typu urody linergistka dobiera odpowiednie barwniki i metodę cieniowania. Następnie wprowadza pigment odpowiednią techniką do skóry za pomocą jednorazowych igieł. Skóra podczas zabiegu znieczulana jest specjalnym preparatem na bazie lidokainy. Zaraz po zabiegu brwi są ciemniejsze niż zamierzony efekt. Jednak po około 7 dniach, po wyłuszczeniu się naskórka bledną o około 40-50%. Dlatego też konieczna jest druga wizyta (tzw. korekta1), która służy wzmocnieniu efektu i uzupełnieniu makijażu po wyłuszczeniu się naskórka. Po zabiegu makijażu permanentnego brwi należy szczególnie dbać o higienę i nawilżenie skóry.

Jak długo utrzymują się brwi permanentne ombre?

Wykonywany przeze mnie w salonie Gliwicach makijaż permanentny brwi utrzymuje się od kilku miesięcy do około 2 lat. Aby efekt był zadowalający należy go średnio raz do roku uzupełniać, ponieważ barwnik wyłuszcza się wraz z naskórkiem i z czasem makijaż blednie i wybarwia się.

Brwi permanentne w Gliwicach

Profesjonalnie wykonane brwi permanentne w Gliwicach

Dlaczego warto skorzystać z moich usług, przede wszystkim makijażu permanentnego brwi w Gliwicach? Stosuję bowiem sprawdzone i bezpieczne narzędzia, a przy tym korzystam z uznanych pigmentów i innych preparatów uznanych przez profesjonalistów. Do każdej klientki podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ doskonale wiem, że każda kobieta jest inna. Idealnie dobieram działania do koloru włosów, a także owalu twarzy. Zawdzięczam to przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu, jak i ciężkiej pracy. Jestem przekonana, że spełnię oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Stawiam przede wszystkim na Twoje zadowolenie, ale też atrakcyjne ceny!

Interesuje Cię makijaż permanentny brwi w Gliwicach? Jeśli masz jakieś pytania lub coś jest dla Ciebie niezrozumiałe, to skontaktuj się ze mną. Chętnie odpowiem i zaproponuję termin wizyty. Postaw na swoje piękno!