Henna Pudrowa Katowice

W naszym salonie w Gliwicach wykonujemy profesjonalny zabieg henną pudrową (Katowice), która jest świetna alternatywa dla makijażu permanentnego. Jej efekt jest długotrwały – zwłaszcza w porównaniu z tradycyjną henną. Co więcej, doskonale pokrywa siwe włoski. Brwi podkreślone przy pomocy henny pudrowej wyglądają niezwykle naturalnie, jednocześnie dodając charakteru i podkreślając atuty. Do każdej klientki podchodzimy indywidualnie, idealnie dobierając stylizację brwi do osobistych preferencji i typu urody. Jeśli zatem jesteś z Katowic lub okolic i interesuje Cię henna pudrowa, zapraszamy do naszego salonu w Gliwicach.

Henna pudrowa Katowice – Czym jest?

Henna pudrowa to naturalna mieszanka bazująca na liściach henny, ziół i związków organicznych. Barwi włoski i układa je, nadając im idealny kształt. Ponadto henna pudrowa wykazuje również właściwości pielęgnacyjne. Zawarta w proszku witamina C i E odżywia i wzmacnia brwi oraz stymuluje ich porost. Zabieg henny pudrowej jest w pełni bezpieczny i nie ma negatywnego wpływu na strukturę włosków.

Idealne kształt i kolor podkreślą Twoje naturalne piękno

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza sprawiają, że jesteśmy w stanie dobrać idealny dla Ciebie kolor oraz kształt brwi do odcienia Twoich włosów, karnacji oraz urody. Wiemy, że brwi to oprawa dla oka i element, który definiuje całą twarz. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby efekt uzyskany dzięki zabiegowi henny pudrowej Katowice był naturalny i piękny. Usługę wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa. Zapewniamy naszym klientom satysfakcję z efektów wykonanego zabiegu, bierzemy bowiem pod uwagę osobiste preferencje klientki czy rodzaj makijażu, który nosi na co dzień. Wszystko to z zastosowaniem kosmetyków i przyrządów najwyższej jakości.

Profesjonalny zabieg henny pudrowej w Katowicach w kilku etapach

Zabieg henną pudrową oferowany klientom z Katowic oraz okolicznych miast wykonywany jest przez doświadczonych i certyfikowanych profesjonalistów w salonie w Gliwicach. Trwa około godziny i odbywa się w kilku etapach. Jako pierwszy dobierany jest odpowiedni kształt oraz kolor aplikowanej henny pudrowej (Katowice). Doskonale barwi ona skórę, dzięki czemu możliwe jest zdefiniowanie nowego kształtu lub poprawienie i podkreślenie łuku brwiowego. Następnie brwi oraz skóra są dokładnie oczyszczane i nawilżane. Kolejnym krokiem jest wyznaczenie idealnego kształtu brwi za pomocą specjalnych nici i miarek.

Kiedy skóra wokół jest już dokładnie i starannie zabezpieczana przed zabarwieniem, nakładana jest henna pudrowa (Katowice). W naszym salonie robimy to za pomocą precyzyjnego pędzelka. Kolejno pozostawiamy ją na barwionej powierzchni włosków lub skóry na około pół godziny. Po zmyciu preparatu przychodzi czas na ostateczne poprawki za pomocą pęsety.

Henna pudrowa Katowice – Naturalny i piękny efekt

Efekt zabiegu henną pudrową (Katowice) to naturalnie wyglądające brwi stanowiące piękną oprawę dla oka. Brwi po zabiegu są nabłyszczone, wzmocnione i odżywione. Nie musisz każdorazowo stylizować ich podczas wykonywania makijażu. W każdym momencie dnia będą wyglądały tak samo idealnie. Zapraszamy na zabieg henną pudrową do salonu w Gliwicach!