Remover bye bye pigment

Bye-Bye remover w Gliwicach – tak delikatny jak to możliwe i tak skuteczny jak to potrzebne!

Bye-bye pigment remover  w Gliwicach –  skuteczny i delikatny.

Ostatnie lata to okres wielkiego zainteresowania makijażem permanentnym na świecie. Kobiety pokochały go i chcą go mieć. Na rynku pojawiło się wiele metody wykonywania makijażu, rozmaite urządzenia i barwniki. Wzrosła także bardzo znacząco ilość salonów w których można go wykonać. Wraz ze wzrostem liczby wykonywanych zabiegów rośnie zapotrzebowanie na usuwanie makijażu permanentnego. W tej branży jak i w innych zdarzają się bowiem błędy w sztuce makijażu. W ostatnim czasie pojawiły się preparaty do usuwania makijażu permanentnego, które aplikuje się do skóry w określony sposób. Również marka Long-Time-Liner opracowała preparat do usuwania starego makijażu permanentnego lub tatuaży.

Bye-Bye Pigment, podobnie jak wszystkie kolorowe pigmenty LONG-TIME-LINER®,  został opracowany i jest produkowany w laboratorium Long-Time-Liner w Monachium. W trosce o najwyższą jakość i bezpieczeństwo zabiegów w Gliwicach marka Long-Time-Liner opracowała nasz produkt, który jest skuteczny, a jednocześnie możliwie delikatny dla skóry. W związku z tym produkt Bye-Bye Pigment nie zawiera kwasów i substancji toksycznych. Bye-Bye Pigment bazuje na roztworach alkalicznych. W zależności od poziomu pH skóry, alkaliczny roztwór preparatu do usuwania pigmentu może wnikać w skórę głębiej niż kwasy czy sole. Dlatego zabieg z użyciem Bye-Bye Pigment jest bardzo skuteczny i minimalizuje jego negatywny wpływ na skórę.

Bye-Bye remover w Gliwicach – jak wygląda zabieg?

Roztwór preparatu wprowadzany jest do pokrytego pigmentem fragmentu skóry przy użyciu aparatu Conture Liner DUO LONG-TIME-LINER®Dochodzi wtedy do chemicznej ekstrakcji kolorowych pigmentów. Remover wnika w skórę i wiąże się z cząsteczkami obecnego w niej kolorowego pigmentu, dookoła którego powstaje swego rodzaju skorupka. W ten sposób rozerwaniu ulega połączenie pomiędzy pigmentami a komórkami skóry.  Bye-Bye Pigment zaprojektowano z myślą o tym, by nie był on kompatybilny z komórkami skóry. Dlatego jak tylko dojdzie do absorpcji kolorowych pigmentów przez Remover LONG-TIME-LINER®, dochodzi do odłączenia preparatu od skóry. W ten sposób niepożądany kolorowe pigmenty są wyciągane ze skóry. Wskutek transportowania pigmentu związanego z preparatem, na powierzchni skóry tworzy się strupek, który zawiera niepożądane kolorowe pigmenty.

Preparat do usuwania makijażu permanentnego Bye-Bye Pigment wykazuje podobne właściwości chemiczne co kolorowe pigmenty. Oznacza to, że łatwo wiąże się z cząsteczkami pigmentów. Dzięki temu może rozpoznać i usunąć wszystkie kolorowe pigmenty, w tym pigmenty typu Camouflage, z którymi np. nie potrafi uporać się terapia laserem. Preparat do usuwania makijażu permanentnego LONG-TIME-LINER® eliminuje kolorowe pigmenty, jednocześnie chroniąc skórę. W zależności od pigmentacji (jej wielkości i głębokości), koniecznych jest kilka zabiegów usuwania pigmentu.

Zabieg bye-bye remorver – Gliwice

Przeprowadzam zabieg w Gliwicach, w salonie kosmetycznym Looks Agnieszka Przytocka. Zapraszam Klientki z Gliwic, Zabrza, Katowic, Raciborza, Rudy Śląskiej i z całego województwa śląskiego